ПАКЕТИРАНИ ХРАНИ
Copyright © 2020. All Rights Reserved

Царевица Сладка Дерони Млечна 340 гр

2,06 лв.
  • Марка: Дерони
  • Кат. номер: 8838
+ -
Купи
Моля, изберете:

Сладка Царевица Млечна Дерони 340 гр

 

Без добавена захар

Състав: сладка царевица 83%, вода, сол.

Нетно количество: 340 гр

Отцедено количество: 285 гр

Произведено в: ЕС